Spoilery z osmé a desáté epizody

Spoilery z osmé a desáté epizody

16.11.2012 9:00


Na nedávno doplněných promo fotkách k desáté epizodě jste si mohli všimnout nové neznámé tváře. V osmé epizodě nás zase čeká jeden údajně šokující zvrat. Více informací získáte po otevření článku.


Nejprve si povíme, co (nebo spíše kdo) nás čeká v epizodě 7×10 The Dark… Whatever. Ti, kteří již četli synopsi epizody, již vědí, že nás i Dextera překvapí nečekaná návštěva. Konkrétně se do Miami přijede otec Hannah. Hrát ho bude Jim Beaver (Supernatural, Justified) a v seriálu se bude jmenovat Clint McKay. Copak se chystá na slunné Floridě dělat? A proč se rozhodl setkat s Dexterem? To zjistíme nejspíš až za dva týdny.

Dexovi navíc nebude šlapat na paty jen LaGuerta. V desátém díle se totiž vrátí i jedna stará známá tvář. A kdo? Nikdo jiný než bývalý kapitán Tom Matthews. Vypadá to na pěknou polízanici.


A teď k oné prý šokující události z nadcházejí epizody 7×08 Argentina. V tomto díle totiž prý „někdo umře“. Respektive dojde k doznání, které se už roky připravovalo, a které nás (podle TV Guide) šokuje a překvapí. Co myslíte, že se chystá?


Jít na Dexter | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!