Skončil seriál 24 hodin

Skončil seriál 24 hodin

30.5.2010 0:00


Po neuvěřitelných osmi sériích dnes už kultovního akčního seriálu 24 hodin se produkční společnost FOX rozhodla ho definitivně odpískat. A že to je zatracená škoda určitě uzná nejen každý, kdo seriál sledoval, ale především i ten, kdo je zároveň i fanouškem Smrtonosných pastí.


Jak jsou stěžejní motivy seriálu 24 hodin nesporně zakořeněny v odkazu Johna McClanea jsem se tu už rozepsal v konkrétním článku. Tehdy jsem ještě zdůrazňoval, jak je seriál na vrcholu sil a není důvod, proč se netěšit na další a další série. Nyní, po premiérovém odvysílání osmé řady, byl však seriál skutečně ukončen. Seriál, který rozhýbal evoluci novodobých televizních dramatických pořadů, seriál, který udělal z Kiefera Sutherlanda hvězdu a z jeho role kult. Seriál, kterému byste v jeho žánru nenašli konkurenta.

Po ukončení 24 hodin FOX aktuálně zvažuje tematický celovečerní film a jelikož má mateřská 20th Century Fox pod palcem i sérii Smrtonosných pastí, uvažovalo se dokonce i o filmovém crossoveru obou světů. A ruku na srdce, v Hollywoodů už se udály i šílenější věci, a naopak tohle, chyceno za správný konec, by mohla být i docela pecka.


I kdybychom se ale takového scénáře nedočkali, můžeme boj o diváky obou hrdinů ve světových kinosálech sledovat i tak, protože pátá Smrtonosná past je dnes už oficiálně ohlášená… Vyhlídky nás prostě čekají zajímavé.

Thumbnail Play icon

Jít na Die Hard | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře