Dumbo

DumboV jednom z upadajících cirkusů žije malé slůně Dumbo, které se vyznačuje svými nadměrně velkými uši, které jsou publiku pro smích. Když se ale ukáže, že umí Dumbo létat, zažívá cirkus návrat na scénu a o Dumba projevují zájem další lidé.

Informace

Originální název: Dumbo
Premiéra v ČR: 28.3.2019
Premiéra v USA: 29.3.2019
Režie: Tim Burton
Scénář: Ehren Kruger
Kamera: Ben Davis
Hudba: Danny Elfman
Hrají: Edd Osmond (Dumbo), Colin Farrell (Holt Farrier), Danny DeVito (Max Medici), Eva Green (Colette Marchant), Michael Keaton (V. A. Vandevere), Nico Parker (Milly Farrier), Finley Hobbins (Joe Farrier), Alan Arkin (J. Griffin Remington), Roshan Seth (Pramesh Singh), DeObia Oparei (Rongo the Strongo), Joseph Gatt (Neils Skellig), Sharon Rooney (Miss Atlantis), Michael Buffer (Baritone Bates), Frank Bourke (Puck),…

Oficiální synopse:

Majitel cirkusu Max Medici pověřuje bývalou hvězdu Holta Farriera a jeho děti Milly a Joea, aby se starali o novorozeného slona, jehož nadměrné uši jsou k smíchu publiku v už tak upadajícím cirkuse. Avšak poté, co se zjistí, že Dumbo umí létat, zažívá cirkus neuvěřitelný návrat. Zároveň se o Dumba velmi zajímá podnikatel V.A. Vandevere, který angažuje podivného tlustokožce pro svůj nejnovější zábavní podnik Dreamland. Dumbo stoupá na vrchol slávy díky společným vystoupením s okouzlující a působivou královnou vzduchu Colette Marchantovou. Záhy však Holt Farrier zjišťuje, že pod nablýskaným povrchem je zábavní podnik Dreamland plný temných tajemství.

Foto: Disney

CZ trailer:

Thumbnail Play icon

ENG trailer:


Thumbnail Play icon

Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře