S00E02: The Runaway Bride

S00E02: The Runaway Bride

CZ 25.12.2006 9 350 000 1 hodina 1 minuta


Doktora ještě tíží čerstvý zármutek z odloučení s Rose a už mu po boku stojí nová společnice. Trochu nevraživou Donnu pochopitelně překvapí, že se těsně před vlastní svatbou z ničeho nic objeví ve vesmírné lodi s podivným mimozemšťanem. A jak se Doktor této záhadě snaží přijít na kloub, zjišťuje, že tato nedobrovolná nevěsta na útěku hraje stěžejní roli v mnohem širším řetězci událostí, než by je oba vůbec napadlo.
  • Milano33
    Milano33 15.4.2021 | 20:30:23

    Emócie z finále 2. série sa ešte ani nestihli ustáliť a už sa Doctor vrhá do ďalšej nápaditej akcie. Na palube TARDISu pribral ryšavú nevestu Donnu a reakcia medzi ňou a Doctorom bola veľmi podarená, i ich neskoršia interakcia bola správne iskrivá a peprná. Donnine chovanie sa mi zdalo omnoho prirodzenejšie než to, ktoré nám predvádzala už docela otravná Rose. Za mňa Donna reagovala primerane vzhľadom na situáciu. Z akčných scén ma najviac nadchlo prenasledovanie auta TARDISom a skok Donny Doctorovi do náruče. Postupom času si obe postavy nájdu k sebe cestu a vytvoria si vzťah. Je z nich naozaj vtipná a sladká dvojka. A perličkou za tým všetkým bol dojímavý rozlúčkový rozhovor medzi Doctorom a Donnou. Škoda, že s nami Donna nepobudne dlhšie, bola by z nej veľmi dobra spoločníčka.


Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
12 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Tom Baker (čtvrtý Doktor), David Tennant (desátý Doktor), John Barrowman (Jack Harkness), Alex Kingston (River Song), Jon Pertwee (třetí Doktor), William Hartnell (první Doktor), John Simm (Vládce (obnovené série)), Peter Capaldi (dvanáctý Doktor), Patrick Troughton (druhý Doktor), Matt Smith (jedenáctý Doktor), Sylvester McCoy (sedmý Doktor), Peter Davison (pátý Doktor), Struan Rodger (Tvář Boe), Dan Starkey (Strax), Karen Gillan (Amy Pond)