S02E03: Pain Patrol

S02E03: Pain Patrol

CZ 25.6.2020 49 minut


Niles a Rita se přenesou k nechvalně známému Červenému Jackovi, který se živí bolestí a jenž uvěznil Larryho. Jane je povolána do Podzemí, kde se jí dostane ultimáta, zatímco její fyzické tělo cestuje s Cliffem na Floridu.

Ve flashbacku vidíme Chiefa, který se seznamuje s Božským Rudým Jackem alias Jackem Rozparovačem. Ten v současnosti pozve Chiefa na večeři s výhrůžkou, že ublíží Larrymu, jehož unesl. Rita s Chiefem se mu vydají na pomoc, ale jelikož Jack se živí bolestí, čeká je těžká zkouška. Cliff se na Floridě setkává se svou dcerou a vyjeví jí pravdu o tom, kdo je. Ona to bohužel nevezme zrovna nejlépe, čemuž rozhodně nepomáhá ani fakt, že je ve vysokém stupni těhotenství a Cliff ji zastihl v nevhodnou chvíli. Vic se sblíží s Roni, ale než se to může v něco rozvinout, Roni hodí zpátečku. Jane dostává konečné ultimátum, jež zní „opusť Chiefa a odejdi z domu“. Ta se ho ale rozhodne ignorovat, což má pro ni opravdu ošklivé následky.

Foto: DC Universe
  • Dragon94
    Dragon94 26.6.2020 | 13:01:44

    Tak po prvních třech epizodách můžu říct, že nejsem zklamaný, ale že bych byl tak nadšený jako u první série to se říct nedá. Zatím se pořád všichni jenom litují. Neustále jeden druhého opouští… Cliff je otravnej jak sviňa… Dorothy fajn.. a Larry si pořád připadá jako ztracený případ. Ve finále jediný použitelný člen je tam teď Rita, která to také celé táhne. Strašně tomu chybí nějaký záporák. V této epizodě se sice jeden objevil, ale díky rozdělenosti na více příběhů + flashbacky moc prostoru nezískal. No doufám, že se druhá série trošku víc rozjede a nebude to zase jen sonda do hlubin duše hlavních postav.


Doom Patrol

Tým renegátů, který se stará spíše o tu špinavější práci ve světě DC Comics, se poprvé dostává na obrazovky v hraném seriálu.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | DC Universe | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Joivan Wade (Victor Stone), Mark Sheppard (Willoughby Kipling), Devan Long (Flex Mentallo), Phil Morris (Silas Stone), Alan Tudyk (Eric Morden), April Bowlby (Rita Farr), Diane Guerrero (Kay Challis), Matt Bomer (Larry Trainor), Brendan Fraser (Cliff Steele), Timothy Dalton (Niles Caulder),