Doom Patrol

Doom Patrol


Doom Patrol je tým s bohatou historií a na stránkách komiksů společnosti DC se objevuje už od šedesátých let. Bohužel, i když dosáhla velké popularity, její marvelovský klon X-Men ji během let zastínil a nevědomky zapříčinil ústup ze slávy.

Týmu jsme se tak kromě komiksů dlouho nedočkali nikde jinde, dokud se alespoň na chvíli neobjevil v několika zajímavých animovaných seriálech. Když se roku 2017 probíral možný vznik streamovací služby DC Universe, rozhodlo se, že by se na obrazovkách měl ukázat i tým Doom Patrol. Ten se tedy nejprve objevil v seriálu Titans a nyní přichází ve vlastním spin-offu.

V seriálu se objevuje celá klasická sestava týmu, jmenovitě Chief, kterého si střihl ex-Bond Timothy Dalton, Elasti-Woman v podání seriálové herečky April Bowlby, dobrácký Robotman, jemuž hlas propůjčil Brendan Fraser, a také bývalý pilot Negative Man, jehož namluvil Matt Bomer. Nadstavbu pak tvoří také populární člen Teen Titans a Justice League Cyborg, kterého ztvárnil Joivan Wade a mimořádně šílená hrdinka Crazy Jane s tváří Diane Guerrero.

Thumbnail Play icon


loading…