V dalším traileru na druhou řadu vidíme umírajícího Chiefa i nové padouchy

V dalším traileru na druhou řadu vidíme umírajícího Chiefa i nové padouchy

17.6.2020 23:03


Oblíbená parta loserů se na obrazovkách HBO Max a DC Universe znovu ukáže 25. června, u nás je pak můžeme očekávat o den později. V novém traileru se vrací všichni členové týmu a zároveň se představují noví zloduši.


Jak vidíme v traileru, hlava celé organizace, Niles Caulder (Timothy Dalton), umírá. Jediní bojovníci, kteří stojí v cestě řádění jeho dcerky Dorothy Spinner, jsou právě členové Doom Patrol. Na pomoc znovu přichází spojenci Flex Mentallo (Devan Long) i Willoughby Kipling (Mark Sheppard). Dorothy, jež má moc vypustit na svět nejrůznější démony, je totiž pořádný oříšek.

Dorothy by měla plnit roli ústřední postavy druhé řady a na čas bude pro celý vesmír skutečně hrozbou. Nebude však jediným charakterem, jehož se hrdinové musí obávat. Na scénu se totiž v traileru dere i Red Jack, nesmírně mocná bytost, která se prohlašuje za samotného Boha i následníka Jacka Rozparovače. Jack s oblibou používá bojové motýly a v komiksech Granta Morrisona ho nakonec s vypětím všech sil zastavily až nové osobnosti Crazy Jane (Diane Guerrero). Když už je řeč o Jane, v druhé řadě nás čeká další průzkum jejího podvědomí, díky čemuž uvidíme i několik nových osobností. Na samém konci traileru se rovněž objevuje dvojice SeX-Men, kterou Morrison představil v roce 1991 a udělal z ní hrdiny, kteří zachránili Cliffův (Brendan Fraser) život.


Vedle všech výše zmíněných postav se ve druhé řadě samozřejmě ukáží i Victor Stone (Joivan Wade), Larry Trainor (Matt Bomer), Rita Farr (April Bowlby) či Silas Stone (Phil Morris), bohužel se už ale nedočkáme padoucha Mr. Nobodyho (Alan Tudyk). Připomeňme, že seriál u nás uvidíme na HBO GO už 26. června.

Thumbnail Play icon

Jít na Doom Patrol | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!