Jak vycvičit draka na Vánoce

Jak vycvičit draka na Vánoce

2011


Jak vycvičit draka na Vánoce je animovaný film z roku 2011, který vychází z událostí filmu Jak vycvičit draka z roku 2010. Poté, co odletěli všichni draci pryč, tak ten poslední, který ještě zůstal, unese Škyťáka, který se následně dozvídá, kam všichni draci odletěli a proč.

Základní informace

Originální název: Gift of the Night Fury
Premiéra: 15.11. 2011
Režie: Tom Owens
Scénář: Adam F. Goldberg
Hudba: Dominic Lewis, John Powell
Producenti: Dean DeBlois, Kate Spencer
Hrají: Jay Baruchel, Gerard Butler, Craig Ferguson, America Ferrera, Jonah Hill, T. J. Miller, Christopher Mintz-Plasse, Kristen Wiig,
Stopáž: 22 minut

Oficiální synopse

Přišla zima a všichni draci na Blpu záhadně zmizí a Vikingové jsou z toho zmatení. Jediný, kdo neodletěl, je Bezzubka, protože nemůže sám létat. Protože s ním Škyťák soucítí, rozhodne se mu vytvořit novou ocasní ploutev, se kterou by mohl dráček létat i bez něj. Rybinoha měl celou dobu připoutanou Flákotu doma, aby nikam neutekla, ale té se po třech dnech podařilo taktéž odletět pryč a při tom všem s sebou vzala i Škyťáka. Flákota s ním odletí na místo, kam odletěli všichni draci, a Škyťák se dozvídá pravdu o tom, proč vlastně vůbec odletěli draci pryč. Mezitím se Astrid s ostatními snaží rozptýlit obyvatele Blpu.

Foto: DreamWorks

Trailer


Thumbnail Play icon

Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře