Na Vánoce opět s draky

Na Vánoce opět s draky

6.11.2021 10:15


Nedávno bylo oznámeno, že se dočkáme dalšího seriálu ze světa Draků, tentokrát s názvem Dragons: The Nine Realms, který přiletí již v prosinci. A o čem seriál bude?


Nový seriál Dragons: The Nine Realms se odehrává v moderní době, kdy už všichni na existenci draků zapomněli a jsou pro ně pouhou legendou, dokud se neobjeví v zemi obrovská puklina. Kvůli tomuto geologickému jevu se sjedou vědci z celého světa, aby tento záhadný fenomén prozkoumali.

Díky tomu se na místo dostane skupinka dětí, jejichž rodiče se tímto jevem zabývají, a odhalí, co se opravdu v puklině ukrývá. Poprvé po dlouhé době se tak lidé setkají s draky. Jejich existenci však děti musí držet v tajnosti.


(Povede se nový seriál?; Foto: DreamWorks)

Seriál se odehrává 1300 let po posledním filmu. Díky takto velkému časovému skoku bude možné vytvořit bohatou historii draků a tedy i nové druhy, které se vyvinuly z těch původních. A protože jsou draci zasazeni v moderní době, bude zde úplně nové prostředí.

Zároveň to ale i otevírá svět pro možné spin-offy. Seriál může čerpat z příběhů, které se odehrály ve filmech, ale zároveň může odhalit i příběhy, které nastaly po těchto událostech. Každopádně budeme sledovat, jak se draci a lidé budou sbližovat a budovat si znovu mezi sebou vztahy.

Premiéra nového seriálu bude 23. prosince 2021 a první série se bude skládat ze šesti epizod.

Podívejte se na upoutávku k seriálu:

Thumbnail Play icon

Zatím známe jméno jen jednoho herce, který se bude podílet na dabingu. Jde o Jeremyho Shadu (Adventure Time), který bude jezdit na drakovi připomínajícím Bezzubku. Showrunnerem a výkonným producentem se stal John Tellegen (Dragons: Race to the Edge).

Dáte novému seriálu Dragons: The Nine Realms šanci?


Jít na Dragons | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!