Ve třetích Dracích bude mít Ťafan nový hlas

Ve třetích Dracích bude mít Ťafan nový hlas

15.2.2019 15:30


Film Jak vycvičit draka 3 má za pár dní v kinech premiéru, ale tentokrát už v podání Ťafana neuslyšíme hlas T.J. Millera, nýbrž hlas Justina Rupplea. Proč došlo k této změně, se dočtete uvnitř článku.


Ve filmu How to Train Your Dragon: The Hidden World, který má premiéru 22. února, bude mít Ťafan nového dabéra. Neuslyšíme tak hlas T.J. Millera, který postavě až donedávna propůjčoval svůj hlas, protože jej nahradí hlas herce Justina Rupplea.

A proč vůbec došlo k této změně? V prosinci roku 2017 se začalo řešit sexuální obtěžování v oblasti filmového průmyslu a došlo k úvahám, zda se mají různí herci v různých filmech přeobsazovat. Nařčení ze sexuálního obtěžování se nevyhnulo ani T.J. Millerovi. Přeobsazení se však Millerovi vyhnulo ve filmech Ready Player One a Deadpool 2, a proto se zraky všech nyní zaměřili na film How to Train Your Dragon 3.


V médiích se však nic ohledně přeobsazení dabéra Ťafana dlouho neřešilo, a tak všichni předpokládali, že k žádnému přeobsazení nedojde, nicméně k němu na poslední chvíli došlo. Na začátku roku 2019 se objevila zpráva, že Ťafana bude v novém filmu dabovat herec Justin Rupple.

Co na tuto zprávu říkáte? Souhlasíte s přeobsazením, nebo byste raději uvítali známý hlas T.J. Millera?


Jít na Dragons | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře