Johann

Johann

Michael Goldstrom Sezóny 6 2012 - 2018


Světaznalý obchodník, který čas od času zavítá na Blp.

Kupec Johann je obchodník, který se plaví po moři. Čas od času navštěvuje ostrov Blp, kde nabízí své zboží výměnou za jiné věci. Johann se prezentuje jako přívětivá osoba, kterou všichni vždycky rádi vidí. Jeho výměnný obchod přišel všem vždy slušný a někdy také kupec přihodil při směně něco navrch.

Kliďas: Tlamounem ho vždy rádi viděli a nabídli mu také pomoc při opravě jeho lodi. Johann se neobléká jako typický Viking a i jeho přízvuk je trochu odlišný, ale plaví se na typické vikinské lodi.

Jeho původ je neznámý, ale tvrdí, že jeho nejoblíbenějším ostrovem je Blp. Díky mnoha cestám, které podnikl je světaznalý a měl možnost se seznámit s nejrůznějšími kulturami.

Protože Johann tvrdil, že se kdysi utkal s obrovskou olihní, aby získal inkoust, lze předpokládat, že umí bojovat. I když se zdá být na první pohled Johann přátelský, je to pořád obchodník, a tak se nezajímá o vztahy mezi jednotlivými kmeny a nebere na to při obchodu ohledy. Zajímá ho jen to, co je pro něj obchodně výhodné. Brzo se ukáže, že je Johann pořádně mazaný.

Johann se objevil v…

Foto: DreamWorks
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!