S03E01: Guilt Trip to Alaska

S03E01: Guilt Trip to Alaska

CZ 11.10.2019 450 000 42 minut


V předvečer benefiční akce Carringtonské nadace je všude kolem drama, jelikož jsou z jezera na pozemku Carringtonů vytažena mrtvá těla. Když tam vtrhnou reportéři a detektivové, Blake, Fallon, Cristal, Adam a Anders si uvědomí, že si musejí rychle ujasnit jejich výpovědi. Dominique Deveraux se soustředí na svého nezvěstného syna zatímco Michael Culhane se snaží zpoza mříží dokázat, že byl falešně obviněn. Sam utěšuje jak Fallon, tak i Kirby a zároveň pokračuje s prací na hotelu. Fallon navštíví v nemocnici Liama, který je v kómatu, a zjišťuje, že ji nečekaným způsobem sužuje Trixiina smrt. Kirby zajde do lochu za Culhanem a když se vrátí do Carringtonovic sídla, zjistí, že už tady není vítaná. Dominique se na benefici na sebe snaží obrátit pozornost, Fallon bude štědrá a Blake přijde o něco neuvěřitelně cenného.

Základní info:

Režie: Josh Reims
Scénář: Michael Allowitz

Hrají: Elizabeth Gillies (Fallon Carrington), Grant Show (Blake Carrington), Daniella Alonso (Cristal Jennings Carrington), Rafael de la Fuente (Sam Jones), Robert Christopher Riley (Michael Culhane), Alan Dale (Joseph Anders), Maddison Brown (Kirby Anders), Sam Underwood (Adam Carrington), Adam Huber (Liam Ridley), Michael Michele (Dominique Deveraux), Wakeema Hollis (Monica Colby), Taylor Black (Ashley Cunningham), Jessica Goei (Trixie Tate), Ben Levin (Doug), Hira Ambrosino (Annie Tate),…

Hudba:

Foto: The CW


Thumbnail Play icon


  • stacynka
    stacynka 4.11.2019 | 10:30:33

    Tak jsem se těšila na další řadu a přeobsazení Cristal mě uplně dostalo.. Ana Brenda byla perfektní, oblíbila jsem si ji, ale Daniella je strašná, vůbec se k Blakeovi ani nehodí a celkově se mi nelíbí.. tímto u mě seriál klesl.. jinak ale zápletka dobrá, jsem zvědavá, jak se to vše bude vyvíjet :)


Dynasty (2017)(Dynastie)

Fallon Carringtonová je dcerou miliardáře Blakea Carringtona a brzy se má stát novou provozní ředitelkou rodinné společnosti. Cestu jí však zkříží Cristal, otcova nová nastávající, což zažehne spor v rodině.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Elizabeth Gillies (Fallon Carrington), Adam Huber (Liam Ridley), Rafael de la Fuente (Samuel Jones), Alan Dale (Joseph Anders), Robert Christopher Riley (Michael Culhane), Sam Adegoke (Jeff Colby), Wakeema Hollis (Monica Colby), Grant Show (Blake Carrington), Michael Michele (Dominique Deveraux), Sam Underwood (Adam Carrington), Maddison Brown (Kirby Anders), Daniella Alonso (Cristal Jennings Carrington), Nicollette Sheridan (Alexis Carrington), James Mackay (Steven Carrington), Elaine Hendrix (Alexis Carrington Colby)