Co můžeme očekávat od čtvrté série?

Co můžeme očekávat od čtvrté série?

2.5.2021 11:26


Čekání na čtvrtou sérii je pomalu u konce, jelikož nadcházející pátek konečně uvidíme premiérový díl nové řady. Abyste věděli, na co se můžete v jejím průběhu těšit, nahlédněte do tohoto článku, kde jsme pro vás vše shrnuli.


Jelikož loni jsme kvůli koronaviru přišli o dvě poslední epizody, můžeme čekat, že se jich dočkáme na začátku čtvrté série. Na konci předešlé řady nás samozřejmě měla čekat svatba Fallon a Liama, jejíž přípravy byly tématem několika posledních dílů. Kromě toho jsme v nich měli sledovat ještě Blakeovo soupeření s Alexis, Jeffem a Adamem, Samův nový vztah s Ryanem a také návrat Moldavců. Lze tedy předpokládat, že tyto témata uvidíme během prvních dvou epizod. Abyste měli lepší představu o celé sérii, přečtěte si následující obsáhlý popis čtvrté série:

Dynasty je zpět, takže naostřit nože a připravte se na Carringtonovy a jejich vrážení kudel do zad. Poté, co na konci třetí série tak nějak přežila svou rozlučku se svobodou, chce Fallon jediné – vzít si Liama a žít příjemným a poklidným životem. Tato dvě slova se u Carringtonů často nevidí a nebude tomu ani letos, jelikož tento šťastný pár má ty největší výzvy teprve před sebou. Nebezpečí a pokušení jsou stejně vydatné jako šampaňské a drahokamy!


Když je řeč o manželství, tak vztah Blakea a Cristal si minulou sérii prošel turbulencemi, jelikož oba sešli z cesty a letos se budou snažit co to půjde, aby jejich manželství přetrvalo. Vesmír má však jiné plány, a stejně tak i několik nepřátel, kvůli čemuž bude jejich osud nejistý.

Poté, co si hrál u svých rodičů na dvojitého agenta, si Adam uvědomuje, že musí učinit co bude zapotřebí, aby si udělal vlastní jméno mimo obří stín své rodiny. Zatímco bezohledně stoupá po žebříčku vzhůru, věci s jeho přítelkyní Kirby se ošklivě zkomplikují a ona skončí v rozporu se svým otcem Andersem.

Ve světě Carringtonových, kde je zrada na denním pořádku, se potají zformuje nové partnerství mezi Alexis a její švagrovou/tchýní Dominique, které se budou snažit získat to, o čem si myslí, že je po právu jejich, a to i kdyby musely podvést svého manžela/syna Jeffa. Mezitím se Sam chystá na rozvinutí svého hotelu a také srdce, a to s Culhaneovou pomocí.

Shrnuto, pouta budou utužována a porušována a přátelství testována, když se postavy vydají po temnější cestě. Cesta před naší oblíbenou miliardářskou rodinou je pokryta zradami, extravagancí a podváděním, a to mluvíme teprve o jejich dobrých dnech. Koneckonců, jak už jsme se poučili, vždycky je tu někdo, kdo číhá za rohem a chystá zničení dynastie.

(O svatbu Liama a Fallon nepřijdeme. Uvidíme ji ve druhém díle.)

Jak vidíte, čeká nás návrat všech dvanácti hlavních postav a letos se ani nemusíme obávat o nějaké přeobsazování. Kromě toho byly potvrzené návraty postav jako jsou Monica Colbyová, Laura Van Kirková, otec Caleb Collins a Jeffova bývalá přítelkyně Mia. Novými přírůstky budou herci Jermaine Rivers, o kterém zatím víme jen to, že se jeho postava bude jmenovat Henry, a herec Luke Cook. Ten si zahraje postavu Olivera, což je Kirbyin bývalý přítel z Austrálie. Je fotografem, který přijel do města fotit, ale má i postranní úmysly. Znovu se s Kirby setká, nicméně jeho paření do noci a sklony k braní drog rychle zavedou Kirby na nebezpečnou cestu. Herec Grant Show ještě potvrdil, že si v seriálu zahostuje jeho kolegyně ze seriálu Melrose Place Laura Leighton.

Níže si shrneme několik informací v bodech:

(Fallonina křivka mezi ňadry letos nebude už tak na obdiv.)

Zdroj: DynastyWiki, Deadline
Foto: The CW

Na co se v nové sérii těšíte nejvíce?


Jít na Dynasty (2017) | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře