Alexis Carrington Colby

Alexis Carrington Colby

Elaine Hendrix Sezóny 2 2019 - 2021


Bývalá manželka Blakea Carringtona a současná manželka Jeffa Colbyho.

Alexis je bývalou manželkou Blake Carringtona a matkou jejich tří dětí. Dlouhé roky žila pryč od své rodiny, dokud se k nim po 11 letech nevrátila. Po několika událostech se ji její syn Adam pokusil zabít tím, že jí strčil hlavu do krbu. Nicméně přežila, ale potřebovala plastiku obličeje. (Více o dřívějších Alexisiných událostech najdete v jejím dřívějším profilu.)

Nejprve si Alexis nechala přetvořit obličej do podoby své dcery Fallon a se svým synem Adamem došli ke smíření. Její rodina se ale nemohla smířit s tím, že nyní Alexis připomíná Fallon a Alexis se proto rozhodla utéct do Evropy, aby si zde nechala svou tvář znovu předělat, tentokrát do podoby, kterou jí nebude vybírat Adam.

Když později dojde k soudu Blakea Carringtona, Alexis znovu přijíždí do Atlanty s novou tváří a dokonce i novým manželem – Jeffem Colbym. Ti se na veřejnosti chovají jako zamilovaný pár, ale celé jejich manželství je pouhou obchodní dohodou. Navzájem si pomáhají, aby se pomstili Blakeovi. Alexis ale pomalu začíná cítit ke svému novému manželovi čím dál větší náklonnost, on k ní ale zůstává chladný.

Foto: The CW

Alexis Carringtonová Colbyová je:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!