Alexis Carrington

Alexis Carrington

Nicollette Sheridan Sezóny 2 2018 - 2019


Bývalá manželka Blakea a matka Fallon a Stevena.

S Alexis Carringtonovu, rozenou Morellovou, se poprvé setkáváme v šestnácté epizodě první série, kdy se do města vrací kvůli pohřbu svého tchána Thomase Carringtona.

Alexis žila již jedenáct let pryč od své rodiny, avšak tajně se stýkala se svým synem Stevenem. Navíc přišla o všechny své peníze a žije v karavanu. Díky Thomasově závěti Alexis zdědí celé sídlo Carringtonů, nakonec se ale Fallon povede tuto smlouvu zrušit. Alexis však nadále zůstane majitelkou stájí a z Culhaneova bývalého domku si udělá vlastní byt.

Alexis se začne čím dal více vkrádat do života svých dětí. Steven to přijímá s nadšením, ale Fallon je přesným opakem. Ta si je vědoma, že Alexis má vždy postranní úmysly, a proto jsou ty dvě neustále ve sporu. Alexis ani nevychází s Blakeovou manželkou Cristal, které neustále dává najevo, že tady nemá co dělat.

Jednou se Alexis svěří Stevenovi, že má ještě staršího bratra Adama, kterého jako malého unesli a už ho nikdy neviděli. Steven jej vypátrá, ale ve skutečnosti se nejedná o Adama, ale může jménem Hank, která má poměr s Alexis. Oba totiž chtějí pro sebe získat nějaké peníze od Carringtonů. Když nastane den, kdy mají Steven a Sam svatbu, tak je to právě Hank, kdo podpálí stáje a zapříčiní tak smrt Cristal Carringtonové, která zjistila pravdu o Hankovi a Alexis. Sama Alexis je také zraněna, ale po odpočinku v nemocnici se zotaví. Když jí ale Hank poté zavolá, tak jí vyhrožuje, že všechno prozradí, pokud mu Alexis nezaplatí. Alexis se tak snaží získat peníze, kdekoliv je uvidí.

Později také vychází najevo, že kdysi měla Alexis poměr s Andersem, který je dokonce pravým otcem Stevena.

Foto: The CW

Alexis Carrington je:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!