Cristal Jennings

Cristal Jennings

Ana Brenda Contreras Sezóny 1 2018 - 2019


Skutečná Cristal Flores, která darovala svou identitu Celii Machado.

Cristal Jenningsová, za svobodna Cristal Floresová, se provdala za Mark Jenningse. Jejich vztah skončil rozvodem, nicméně Cristal si nechala současné příjmení.

Jednou v mexické nemocnici narazí na Celii Machadovou, která uprchla z Venezuely, a zkamarádí se. Cristal jí dokonce přenechá své jméno za svobodna, aby se Celia mohla vydat do Ameriky.

Cristal se poté sama přesunula do USA, kde začala žít ve městě Sedona v Arizoně. Zde pracuje ve welness centru zaměřeném na zdraví a rehabilitace. Také se zajímá o rodinu Carringtonů, která žije v Atlantě a čte a sleduje všechny novinky o této rodině.

Když se dozví, že Celia zemřela, jede navštívit Carringtonovi, kteří ji nejdříve považují za další ženu, která o sobě tvrdí, že je pravá Cristal Floresová. Cristal jim ale vysvětlí, že je to opravdu ona a ukáže i fotografii, na které je společně s Celií. Rozhodne se chvíli zůstat u Carringtonů, ale když si uvědomí, že Blake v ní nyní vidí jen náhradu za Celii, rozhodne se vrátit do Arizony. Tam však zjistí, že zdravotní středisko bylo někým odkoupeno a zavřeno. Tím někým je Blake, který ho koupil, aby tím přiměl Cristal se vrátit k nim. Blake s Cristal se postupně sbližují a jejich vztah vyústí v zásnuby. Carringtonovi ji také mezi sebe rádi přijali, pouze Blakeova bývalá žena Alexis stojí proti ní. A své nesympatie vůči té druhé si dávají často najevo.

Foto: The CW

Cristal Jennings je:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!