Liam Ridley

Liam Ridley

Adam Huber Sezóny 4 2018 - 2021


Muž, který figuruje jako Fallonin manžel. Svůj sňatek sice anulují, ale začnou k sobě cítit náklonnost.

S Liamem se seznamujeme na svatbě Fallon a Jeffa Colbyho. Je tam jako Fallonin kamarád a doprovod pro Sama. Fallon ale oznámí, že je sňatek mezí ní a Jeffem neplatný, neboť den předtím se provdala právě za Liama. Jelikož její plán vyšel, tak už Liama nepotřebuje a spolupracují na anulování jejich sňatku. Než k tomu však dojde, tak předstírají před veřejností, že jsou milující se manželé.

Během toho se sbližují a začnou spolu doopravdy randit. Během jednoho večírku Liama konfrontuje Fallonina matka Alexis, že zjistila, že je Liam spisovatel jménem Jack Lowden, který píše o dysfunkční rodině. Fallon si proto ihned myslí, že píše o její rodině a rozejde se s ním. Následně se ale rozhodne říct pravdu Alexis, a to, že nepíše o Carringtonech, ale o své vlastní rodině, která je ještě horší než ta jejich. Dá jí také svůj rukopis s nadějí, že mu jednou Fallon odpustí, a poté odjíždí z Atlanty. Alexis ale tento rukopis spálí.

Liam opět přijíždí na svatbu Sama a Stevena a Liam se se vším svěřuje Fallon, tedy že píše o své zámožné rodině Van Kirkových. Také přizná, že je do ní zamilovaný. Když si Fallon uvědomí, kdo jsou Van Kirkovi, tak se rozhodne, že této rodině prodá firmu Carrington Atlantic. Tato rodina si však stále myslí, že jsou Liam a Fallon manželé, a proto musí nadále předstírat své manželství, což přinutí Fallon opět uvažovat nad svými city k Liamovi.

Foto: The CW

Jack Liam Ridley-Lowden je: