Disney+ pracuje na seriálové verzi King Konga

Disney+ pracuje na seriálové verzi King Konga

22.9.2022 21:29


Nejslavnější opičák filmové historie to zkusí v dalším seriálu. Vedle netflixovského animáku chystá jeho dobrodružství pro malé obrazovky také studio Walt Disney Pictures. A zveřejní ho na své streamovací službě Disney+.


Již před rokem oznámil Netflix svůj zájem zpracovat seriál o největším opičákovi. Zatímco Netflix má v plánu přijít s animovanou verzí, Walt Disney Pictures chce verzi hranou.

Walt Disney Pictures na svém projektu již začalo pracovat a sestavilo tým, který se bude na seriálu podíle. Stephany Folsom se ujme scénáře. Příběh by se měl odehrávat v moderní době, vrátíme se v něm na Ostrov lebek, kde se nám představí zcela nový Kong.

Zpracování Kongova příběhu filmaře neustále láká. Naposledy jsme se s Kongem viděli v roce 2021, kdy si to rozdal s Godzillou ve filmu Godzilla vs. Kong. Předtím jsme se dostali na Ostrov lebek v roce 2017. Před pěti lety se rovněž začalo pracovat na seriálu s pracovním názvem King Kong Skull Island. Jenomže projekt skončil nezdarem, čili ne vždy to vyjde.

Kong míří na Disney+, foto: Universal

Patří podle vás Kong do seriálu, nebo je to téma vhodnější filmu?

Zdroj anotačního obrázku: UniversalChceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!