Edna novinky: Největším fešákem seriálové sezóny se stává

Máme za sebou druhé kolo letošní Zlaté Edny, během kterého jste měli vybrat největšího krasavce, který se během končící seriálové sezóny proháněl v televizních seriálech. Koho jste vybrali?

1Bobesh1
13.8.2017

Během prvního kola jste vybírali nejžhavější kočku, kterou jste nakonec zvolili Octavii Blake ze seriálu The 100. Ve druhém kole jste k ní vybírali protějšek. Opět jste měli na výběr z deseti kandidátů, kteří zvítězili v nominacích naší redakce.

První tři místa jsou mnohem vyrovnanější než v anketě předešlé. To je pravděpodobně způsobené i tím, že o toto kolo byl i menší zájem. Do ankety se zapojilo 852 fanoušků, děkujeme vám za vaše hlasy a teď se pojďme podívat na to, kdo je tím největším fešákem.

10. místo: vévoda Philip (The Crown) – 20 hlasů
9. místo: Justin Foley (13 Reasons Why) – 33 hlasů
8. místo: Clay Jensen (13 Reasons Why) – 41 hlasů
7. místo: Ray Donovan (Ray Donovan) – 59 hlasů
6. místo: Bellamy Blake (The 100) – 69 hlasů
5. místo: Sherlock Holmes (Sherlock) – 109 hlasů
4. místo: Damon Salvatore (The Vampire Diaries) – 115 hlasů

Před námi jsou poslední tři favorité, pokud si dobře pamatujete nominace, tak víte, o koho se jedná. Druhý má před třetím náskok jen jedenácti hlasů a samotný vítěz vyhrál o 18 hlasů! Co z toho pramení? Každý hlas může ve Zlaté Edně rozhodnout.

3. místo: Killian Jones (Once Upon a Time) – 122 hlasů 

2. místo: James Delaney (Taboo) – 133 hlasů 1. místo: Bjorn (Vikings) – 151 hlasů 

Bojrna hraje herec kanadského původu Alexander Ludwig, kterého můžete pravidelně sledovat v seriálu Vikings a od roku 2017 hraje v seriálu Swerve. Fanoušci Hladových her si ho určitě všimli v první části, kde hrál Cata.

Bjorn svým vítězstvím vstupuje do síně slávy, kde doplní Olivera Queena (Arrow) a Lucifera Morningstara (Lucifer).

Máme tak za sebou vyhlášení druhého kola, díky kterému známe pár letošní sezóny. V dalším kole Zlaté Edny si posvítíme na epizodu seriálové sezóny.

Foto: History