Třiačtyřicátý týden přinese návrat 4400 a příběh Diega Maradony

Třiačtyřicátý týden přinese návrat 4400 a příběh Diega Maradony

24.10.2021 23:01


Máme tu další týden seriálové sezóny a ani týden s pořadovým číslem čtyřicet tři nás nebude nudit. Amazon si pro nás chystá příběh fotbalového mága Diega Maradony. Podaří se jim jeho příběh vystihnout pořádně?


4400

The CW se chystá na reboot další úspěšné série, takže už předem je jasné, že v tomto případě hrozí další průšvih. The CW již pravděpodobně došly možnosti komiksových seriálů, takže se snaží lovit v trochu jiných vodách. Může jim to vyjít? Příběh The 4400 jistě všichni známe. Ze Země najednou zmizí 4400 lidí, kteří se pak následně na Zemi vrátí. Nikdo nezestárl a nikdo si nic nepamatuje. Návrat do běžného života už prakticky není možný. Co myslíte bude to fungovat?

Thumbnail Play icon


Star Trek: Prodigy

Paramount+ rozšíří svou úspěšnou značku Star Trek o další kousek. Tentokrát se nám představí skupinka dospívajících, kteří náhodou objeví opuštěnou loď a vydají se prozkoumávat vesmír. Jeden by řekl, že by si tahle značka zasloužila trochu hlubší myšlenku, než jen skupinku přátel, co jen tak objeví loď.

Thumbnail Play icon


Colin in Black & White

Minisérie od Netflixu nám představí život Colina Kaepernicka, který snil o tom stát se hráčem ragby, ale svět s ním měl i trochu jiné plány a stal se aktivistou.

Thumbnail Play icon


Fairfax

Nový animovaný seriál od Amazonu nám představí čtveřici přátel, kteří se vydávají do Los Angeles na Fairfax Avenue.

Thumbnail Play icon


Maradona: Blessed Dream

A u Amazonu ještě chvíli zůstaneme. Tento týden nám představí příběh jednoho z nejlepších fotbalistů všech dob. Příběh Diega Maradony budete moc sledovat od dětství až po dobu jeho největší fotbalové slávy, kdy hrál za Barcelonu, Neapol, Bocu či argentinskou reprezentaci.

Thumbnail Play icon


Swagger

Apple TV+ nám dá možnost nahlédnout do basketbalového světa. V seriálu budeme sledovat příběhy hráčů, rodin ale i trenérů. Uvidíme, že ne vždy je sport jen o sportu, ale často je ovlivňován korupcí.

Thumbnail Play icon


El tiempo que te doy

Na závěr si krátce představíme španělskou novinku, kde budeme sledovat Nica a Linu. Ti dva se právě rozešli a Lina se rozhodla přestěhovat. Zároveň se snaží svůj život obohatit o nové zkušenosti, aby tolik nemusela myslet na Nica.

Thumbnail Play icon


Seriály, které se vrací s novou řadou

Během následují ho týdne na HBO začne Insecure a Curb your Enthusiasm, HBO MAX pak chystá další epizody seriálu Love Life.
The CW si pro nás chystá nové řady seriálů All American a Walker.
TBS chystá pokračování The Last O.G..
Netflix nabídne další díly Sintonia.
Sky GO přijde s Temple.
Na BBC One se dočkáme nových dílů seriálu Doctor Who.

Který seriál si během nadcházejícího týdne pustíte?Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!