S01E07: One Way to Get Off

S01E07: One Way to Get Off

CZ 15.11.2012 10 750 000 43 minut


Sherlock identifikuje nové vraždy podle stylu provedení Wadea Crewese, sériového vraha, na jehož zatčení si postavil kapitán Gregson kariéru. Jejich přátelství je napjato nutnými otázkami, jestli je to imitátor, bývalý komplic, nebo dokonce skutečný sériový vrah. A co hůř, co když původní Crewesovo obvinění vzniklo na základě vykonstruovaného vyšetření bývalého Gregsonova partnera?
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Elementary(Jak prosté)

Velmi chytrý a ne úplně nejpříjemnější chlápek se ze současného Londýna přestěhuje do New Yorku a pomáhá místní policii řešit zapeklitější případy. Na každém kroku ho doprovází Dr. Joan Watson (Lucy Liu), kterou jeho otec platí, aby zajistila, že syn už zůstane střízlivý, a které se pomáhání s případy díky své medicínské minulosti zalíbí. Vzhledem k tomu, že chlápkovo jméno je Sherlock Holmes, můžeme očekávat, že úspěšnost newyorské policie prudce poroste…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Detektivní
hrají
Lucy Liu (Dr. Joan Watsonová), Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Jon Michael Hill (Detektiv Marcus Bell), Aidan Quinn (Kapitán Thomas Gregson), Natalie Dormer (Jamie Moriartyová), Ophelia Lovibond (Katheryn "Kitty" Winterová), John Noble (Morland Holmes), Nelsan Ellis (Shinwell Johnson), Betty Gilpin (Fiona "Mittens" Helbronová)