S01E09: You Do It to Yourself

S01E09: You Do It to Yourself

CZ 6.12.2012 10 310 000 43 minut


Profesor orientálních studií Trent Annunzio byl zabit jednou kulkou do každého oka. Sherlock zjistí, že byl závislý na hraní Mahjongu a že chodil do podniku, kde vyhrožoval majiteli tajně natočenými záznamy. Ty identifikují Raula Ramireze, ale ten byl najat anonymně. Hlavní podezřelý je Trentův akademický asistent Brendan O'Brian, jehož kariéra nedávno sabotoval tím, že doporučil nepovýšit ho v Ivy League, a který má milostnou aférku s Trentovou thajskou manželkou Jun Annunziovou. Sherlock objeví skrytou pravdu a mezitím Watsonovou postrčí, aby se odpoutala od bývalého pacienta a milence, závisláka Liama Danowa.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Elementary(Jak prosté)

Velmi chytrý a ne úplně nejpříjemnější chlápek se ze současného Londýna přestěhuje do New Yorku a pomáhá místní policii řešit zapeklitější případy. Na každém kroku ho doprovází Dr. Joan Watson (Lucy Liu), kterou jeho otec platí, aby zajistila, že syn už zůstane střízlivý, a které se pomáhání s případy díky své medicínské minulosti zalíbí. Vzhledem k tomu, že chlápkovo jméno je Sherlock Holmes, můžeme očekávat, že úspěšnost newyorské policie prudce poroste…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Detektivní
hrají
Lucy Liu (Dr. Joan Watsonová), Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Jon Michael Hill (Detektiv Marcus Bell), Aidan Quinn (Kapitán Thomas Gregson), Natalie Dormer (Jamie Moriartyová), Ophelia Lovibond (Katheryn "Kitty" Winterová), John Noble (Morland Holmes), Nelsan Ellis (Shinwell Johnson), Betty Gilpin (Fiona "Mittens" Helbronová)