S01E10: The Leviathan

S01E10: The Leviathan

CZ 13.12.2012 10 460 000 43 minut


Micah Erlich najme Holmese, aby urychleně vyřešil krádež diamantů na manhattannské burze Davida Batonverta ze špičkového trezoru, „nedobytného“ Leviatanu, jeho světově proslulé bezpečnostní firmy, než se zprávy o krádeži dostanou ven a majitele zničí. Oba si pamatují, že byl jednou před čtyřmi lety prolomen skvělým čtyřčlenným týmem, jehož členové byli odsouzeni a uvězněni, ale vytvoří si odlišné závěry ohledně spojení s krádeží, které Holmes musí přehodnotit, jak vyšetřování postupuje s pomocí jeho vlastních konzultantů. Mezitím pomáhá Watsonové vypořádat se s nečekanou návštěvou z rodiny, než aby s ní ukončil spolupráci.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Elementary(Jak prosté)

Velmi chytrý a ne úplně nejpříjemnější chlápek se ze současného Londýna přestěhuje do New Yorku a pomáhá místní policii řešit zapeklitější případy. Na každém kroku ho doprovází Dr. Joan Watson (Lucy Liu), kterou jeho otec platí, aby zajistila, že syn už zůstane střízlivý, a které se pomáhání s případy díky své medicínské minulosti zalíbí. Vzhledem k tomu, že chlápkovo jméno je Sherlock Holmes, můžeme očekávat, že úspěšnost newyorské policie prudce poroste…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Detektivní
hrají
Lucy Liu (Dr. Joan Watsonová), Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Jon Michael Hill (Detektiv Marcus Bell), Aidan Quinn (Kapitán Thomas Gregson), Natalie Dormer (Jamie Moriartyová), Ophelia Lovibond (Katheryn "Kitty" Winterová), John Noble (Morland Holmes), Nelsan Ellis (Shinwell Johnson), Betty Gilpin (Fiona "Mittens" Helbronová)