S03E20: A Stitch in Time

S03E20: A Stitch in Time

CZ 16.4.2015 7 560 000 43 minut


Holmes a Watsonová vyšetřují vraždu profesionálního skeptika, muže, který se živí odhalováním paranormálních, náboženských a vědeckých fenoménů. Případ se stane urgentním, když je jeho vražda odhalena jako potencionální hrozba pro Vnitřní bezpečnost. Dcera kapitána Gregsona a kolegyně policistka, Hanna (Liza J. Bennett), požádá Watsonovou o pomoc s jedním případem.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Elementary(Jak prosté)

Velmi chytrý a ne úplně nejpříjemnější chlápek se ze současného Londýna přestěhuje do New Yorku a pomáhá místní policii řešit zapeklitější případy. Na každém kroku ho doprovází Dr. Joan Watson (Lucy Liu), kterou jeho otec platí, aby zajistila, že syn už zůstane střízlivý, a které se pomáhání s případy díky své medicínské minulosti zalíbí. Vzhledem k tomu, že chlápkovo jméno je Sherlock Holmes, můžeme očekávat, že úspěšnost newyorské policie prudce poroste…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Detektivní
hrají
Lucy Liu (Dr. Joan Watsonová), Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Jon Michael Hill (Detektiv Marcus Bell), Aidan Quinn (Kapitán Thomas Gregson), Natalie Dormer (Jamie Moriartyová), Ophelia Lovibond (Katheryn "Kitty" Winterová), John Noble (Morland Holmes), Nelsan Ellis (Shinwell Johnson), Betty Gilpin (Fiona "Mittens" Helbronová)