S04E02: Evidence of Things Not Seen

S04E02: Evidence of Things Not Seen

CZ 12.11.2015 5 160 000 43 minut


Když Morland nabídne, že využije svého vlivu, aby znovu dosadil Sherlocka a Watsonovou jako konzultanty k NYPD, Sherlockova nedůvěra k otci ho nutí ptát se, jakou má motivaci, když chce Sherlockovi pomoct. Když nemá Watsonová žádné pracovní nabídky, pře se s FBI ohledně vyšetřování trojité vraždy v přísně tajné výzkumné laboratoři.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Elementary(Jak prosté)

Velmi chytrý a ne úplně nejpříjemnější chlápek se ze současného Londýna přestěhuje do New Yorku a pomáhá místní policii řešit zapeklitější případy. Na každém kroku ho doprovází Dr. Joan Watson (Lucy Liu), kterou jeho otec platí, aby zajistila, že syn už zůstane střízlivý, a které se pomáhání s případy díky své medicínské minulosti zalíbí. Vzhledem k tomu, že chlápkovo jméno je Sherlock Holmes, můžeme očekávat, že úspěšnost newyorské policie prudce poroste…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Detektivní
hrají
Lucy Liu (Dr. Joan Watsonová), Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Jon Michael Hill (Detektiv Marcus Bell), Aidan Quinn (Kapitán Thomas Gregson), Natalie Dormer (Jamie Moriartyová), Ophelia Lovibond (Katheryn "Kitty" Winterová), John Noble (Morland Holmes), Nelsan Ellis (Shinwell Johnson), Betty Gilpin (Fiona "Mittens" Helbronová)