S04E16: Hounded

S04E16: Hounded

CZ 10.3.2016 5 640 000 43 minut


Na naléhání Morlandova zámožného známého, Henryho Baskervillea, Holmes a Watsonová zkoumají případ smrti jeho bratra a zjistí, že svědek viděl, jak muže uhnalo k smrti velké svítící zvíře, příliš fantastické, než aby bylo skutečné. Holmes také zvažuje, že zasáhne, když výbuch bomby v márnici negativně dopadne na jejich patologa.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Elementary(Jak prosté)

Velmi chytrý a ne úplně nejpříjemnější chlápek se ze současného Londýna přestěhuje do New Yorku a pomáhá místní policii řešit zapeklitější případy. Na každém kroku ho doprovází Dr. Joan Watson (Lucy Liu), kterou jeho otec platí, aby zajistila, že syn už zůstane střízlivý, a které se pomáhání s případy díky své medicínské minulosti zalíbí. Vzhledem k tomu, že chlápkovo jméno je Sherlock Holmes, můžeme očekávat, že úspěšnost newyorské policie prudce poroste…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Detektivní
hrají
Lucy Liu (Dr. Joan Watsonová), Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Jon Michael Hill (Detektiv Marcus Bell), Aidan Quinn (Kapitán Thomas Gregson), Natalie Dormer (Jamie Moriartyová), Ophelia Lovibond (Katheryn "Kitty" Winterová), John Noble (Morland Holmes), Nelsan Ellis (Shinwell Johnson), Betty Gilpin (Fiona "Mittens" Helbronová)