S04E17: You've Got Me, Who's Got You?

S04E17: You've Got Me, Who's Got You?

CZ 20.3.2016 5 280 000 43 minut


Když je zavražděn muž, který tajně bojuje se zločinem oblečený jako populární postava z komiksu, Holmes a Watsonová musí odhalit jeho skutečnou identitu, než najdou jeho vraha. Morland také překvapivě pošle peníze oblíbené charitě Watsonové, aby ji donutil k laskavosti, která se vztahuje na byznys.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Elementary(Jak prosté)

Velmi chytrý a ne úplně nejpříjemnější chlápek se ze současného Londýna přestěhuje do New Yorku a pomáhá místní policii řešit zapeklitější případy. Na každém kroku ho doprovází Dr. Joan Watson (Lucy Liu), kterou jeho otec platí, aby zajistila, že syn už zůstane střízlivý, a které se pomáhání s případy díky své medicínské minulosti zalíbí. Vzhledem k tomu, že chlápkovo jméno je Sherlock Holmes, můžeme očekávat, že úspěšnost newyorské policie prudce poroste…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Detektivní
hrají
Lucy Liu (Dr. Joan Watsonová), Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Jon Michael Hill (Detektiv Marcus Bell), Aidan Quinn (Kapitán Thomas Gregson), Natalie Dormer (Jamie Moriartyová), Ophelia Lovibond (Katheryn "Kitty" Winterová), John Noble (Morland Holmes), Nelsan Ellis (Shinwell Johnson), Betty Gilpin (Fiona "Mittens" Helbronová)