S04E24: A Difference in Kind

S04E24: A Difference in Kind

CZ 8.5.2016 5 460 000 43 minut


Životy Holmese a Watsonové jsou ohroženy vlivnou, světově rozšířenou kriminální sítí napojenou na pokus o vraždu Morlanda Holmese. Sherlockovovy stížnosti na otce ohrožuje jejich spojenectví ve snaze dostat společného protivníka ke spravedlnosti.
  • Liss93
    Liss93 15.5.2016 | 2:37:59

    Zklamání… Doufala jsem ve větší cliffhanger. A k tomu, že Sherlock miluje Joan. Jen jednou tam takový náznak byl (když ji unesli kvůli Mycroftovi). Ale jinak se tak vůbec nechová. Proč by si například začínal s Fionou a chtěl s ní mít fungující vztah, když podle všeho miluje Joan. Nevím, prostě mi to přijde na hlavu. Chtěla jsem, aby se jejich vztah posunul, aby se sblížili, Sherlock fingoval smrt (návrat Moriartyho organizace tomu dal slušnou šanci) a po nějaké době se vrátil a s Joan znova budoval jejich vztah. Snad se to stane v 5.sérii.


Elementary(Jak prosté)

Velmi chytrý a ne úplně nejpříjemnější chlápek se ze současného Londýna přestěhuje do New Yorku a pomáhá místní policii řešit zapeklitější případy. Na každém kroku ho doprovází Dr. Joan Watson (Lucy Liu), kterou jeho otec platí, aby zajistila, že syn už zůstane střízlivý, a které se pomáhání s případy díky své medicínské minulosti zalíbí. Vzhledem k tomu, že chlápkovo jméno je Sherlock Holmes, můžeme očekávat, že úspěšnost newyorské policie prudce poroste…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Detektivní
hrají
Lucy Liu (Dr. Joan Watsonová), Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Jon Michael Hill (Detektiv Marcus Bell), Aidan Quinn (Kapitán Thomas Gregson), Natalie Dormer (Jamie Moriartyová), Ophelia Lovibond (Katheryn "Kitty" Winterová), John Noble (Morland Holmes), Nelsan Ellis (Shinwell Johnson), Betty Gilpin (Fiona "Mittens" Helbronová)