S05E08: How the Sausage Is Made

S05E08: How the Sausage Is Made

CZ 27.11.2016 4 950 000 39 minut


Joan se bojí, aby Sherlock zůstal čístý, když zjistí, že jí lhal, že chodí na setkání podpůrné skupiny. Sherlock a Joan také vyšetřují smrt muže způsobenou tím, že snědl otrávenou klobásu, a zjistí, že je to napojené na laboratoř pracující na průlomu ve výrobě umělého masa.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Elementary(Jak prosté)

Velmi chytrý a ne úplně nejpříjemnější chlápek se ze současného Londýna přestěhuje do New Yorku a pomáhá místní policii řešit zapeklitější případy. Na každém kroku ho doprovází Dr. Joan Watson (Lucy Liu), kterou jeho otec platí, aby zajistila, že syn už zůstane střízlivý, a které se pomáhání s případy díky své medicínské minulosti zalíbí. Vzhledem k tomu, že chlápkovo jméno je Sherlock Holmes, můžeme očekávat, že úspěšnost newyorské policie prudce poroste…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Detektivní
hrají
Lucy Liu (Dr. Joan Watsonová), Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Jon Michael Hill (Detektiv Marcus Bell), Aidan Quinn (Kapitán Thomas Gregson), Natalie Dormer (Jamie Moriartyová), Ophelia Lovibond (Katheryn "Kitty" Winterová), John Noble (Morland Holmes), Nelsan Ellis (Shinwell Johnson), Betty Gilpin (Fiona "Mittens" Helbronová)