S05E21: Fly Into a Rage, Make a Bad Landing

S05E21: Fly Into a Rage, Make a Bad Landing

CZ 30.4.2017 4 790 000 42 minut


Když je Bellova přítelkyně Chantal obtěžovaná a následně brzy zemře její bývalý manžel, o čemž si Holmes a Watsonová myslí, že jde o sebevraždu, objeví stejného podezřelého. Zatímco Bell hledá spravedlnost pro Chantal, Sherlock odhalí srdcervoucí věc ze své detektivní minulosti.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Elementary(Jak prosté)

Velmi chytrý a ne úplně nejpříjemnější chlápek se ze současného Londýna přestěhuje do New Yorku a pomáhá místní policii řešit zapeklitější případy. Na každém kroku ho doprovází Dr. Joan Watson (Lucy Liu), kterou jeho otec platí, aby zajistila, že syn už zůstane střízlivý, a které se pomáhání s případy díky své medicínské minulosti zalíbí. Vzhledem k tomu, že chlápkovo jméno je Sherlock Holmes, můžeme očekávat, že úspěšnost newyorské policie prudce poroste…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Detektivní
hrají
Lucy Liu (Dr. Joan Watsonová), Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Jon Michael Hill (Detektiv Marcus Bell), Aidan Quinn (Kapitán Thomas Gregson), Natalie Dormer (Jamie Moriartyová), Ophelia Lovibond (Katheryn "Kitty" Winterová), John Noble (Morland Holmes), Nelsan Ellis (Shinwell Johnson), Betty Gilpin (Fiona "Mittens" Helbronová)