Sedmá série bude poslední

Sedmá série bude poslední

18.12.2018 21:58


Zatímco fanoušci stále vstřebávají finále šesté řady a trpělivě čekají na pokračování v podobě sedmé řady, CBS v pondělí oznámila, že tato série bude poslední.


„Spousta stran se sešla a řešila jejich názory na seriál – z obchodní a kreativní stránky – a všichni jsme se rozhodli, že je vhodný čas rozloučit se s tímto seriálem, který pro nás znamenal tolik dobrého,“ prohlásil prezident stanice Kelly Kahl pro stránku Deadline.

Výkonný producent Carl Beverly dodává: „Rob (Doherty, scenárista) tady předložil příběh a přijde nám, že docílil toho, co jím chtěl říct. Herci, štáb a zaměstnanci to tak cítí a my také. Jsme moc vděční za to, co jsme zažili, a těšíme se na budoucnost.“


Původně Beverly a Kahl mysleli, že seriál skončí po šesté sérii. Proto finále končí tím, jak se Holmes a Watsonová přestěhují do Londýna na ikonickou Baker Street a začínají spolupracovat s proslulým Scotland Yardem.

Ačkoliv se to zdálo jako vhodný konec, seriál byl obnoven pro sedmou řadu. Holmes s Watsonovou proto nezůstanou v Londýně moc dlouho. „Vážně jsme je chtěli vrátit do New Yorku za Gregsonem a Bellem a našli jsme uspokojivou cestu, jak to udělat,“ komentuje Doherty.

Doherty také poodhaluje časový skok. „Věděl jsem, že úplně na konci chci trochu pokročit v čase.“

V poslední sérii Elementary se také dočkáme Sherlockova velkého nepřítele Odina Reichenbacha, kterého si zahraje James Frain. Jeho postava se poprvé objeví v páté epizodě.

Finálová sedmá řada by měla mít 13 epizod, datum premiéry zatím stále nebylo oznámeno.

Co si myslíte o ukončení Elementary? Jste rádi, nebo vám bude seriál chybět? Dejte nám vědět do komentářů.


Jít na Elementary | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!