Shinwell Johnson

Shinwell Johnson

Nelsan Ellis Sezóny 1 2016 - 2017


Shinwell Johnson je bývalý odsouzenec a člen gangu pro SBK. Byl také pacientem doktorky Watsonové, která mu zachránila život.

Před mnoha lety byl Shinwell podveden k zabití svého nejlepšího přítele Jameela. Shinwell byl informován, že Jameel byl zrádcem SBK. Pravda byla, že Jameel spal s bývalou přítelkou soupeřícího vedoucího gangu a jedním z podmínek mírového jednání byla Jameelova poprava. Shinwell tenhle plán odhalil, když byl ve vězení, a uvědomil si, že organizace, které věnoval život, viděla jeho a jeho spolupracovníky jen jako jednorázové. Proto se Shinwell rozhodl hledat pomstu.

On a Watsonová se znovu potkali, když byl propuštěn z vězení a dostal podmínečný trest. Joan mu pomohla usadit se do života mimo vězení a současně mu pomohla při pokusu o vybudování vztahu se svou dcerou.

Shinwell byl členem gangu, příležitostně poskytuje informace Sherlockovi a Joan, a tak jim pomáhá s případem. Byl krátce neoficiálním informátorem FBI a poté oficiálním informátorem pro Bronx Gang Squad. Jeho vztah se Sherlockem a Joan ustoupil, když Sherlock zjistil, že Shinwell je zodpovědný za smrt jeho přítele.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!