S02E03: Leverage

S02E03: Leverage

CZ 25.10.2021 7 810 000 44 minut


McCallová je najatá znepokojenou matkou, která podezírá, že se její puberťácký syn přidal k místnímu gangu, což dovede k Robyn k zjištění klukovy překvapující motivace za jeho změnou chování. Delilah dostává trému, když se připravuje promluvit na pohřbu svého kamaráda Jasona; a Dante si dělá starosti, když se nový detektiv stíhající McCallovou rozhodne prvně odkrýt lidí jí nejbližší.

Základní info:

Režie: Eric Laneuville
Scénář: Keith Eisner a Erica Shelton Kodish
Herci: Queen Latifah (Robyn McCallová), Tory Kittles (Marcus Dante), Adam Goldberg (Harry Keshegian), Liza Lapira (Melody ‚Mel‘ Bayaniová), Laya DeLeon Hayes (Delilah McCallová), Lorraine Toussaint (Viola ‚Vi‘ Marsetteová), Chris Noth (William Bishop), Dominic Fumusa (detektiv Ken Mallory), Jennifer Ferrin (okresní návladní Graftonová), Justiin Davis (Malik), DeRon Powell (Lamar Starks), Michael Drayer (agent Bradley), Pernell Walker (Celia), J. Bernard Calloway (Simms), …

Foto: CBS

Upoutávka:


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Equalizer

Robyn McCallová, tajemná žena se záhadnou historií a svobodná matka starající se o pubertální dceru Delilah, využívá své rozsáhlé dovednosti, aby pomohla těm, kteří nemají na koho se obrátit. Pro ty, kteří se nemohou sami bránit, funguje jako jejich strážný anděl a ochránce. Mezitím sama hledá vlastní vykoupení.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Špionážní
hrají
Queen Latifah (Robyn McCallová), Chris Noth (William Bishop), Tory Kittles (Marcus Dante), Lorraine Toussaint (Viola 'Vi' Marsetteová), Liza Lapira (Melody 'Mel' Bayaniová), Adam Goldberg (Harry Keshegian), Laya DeLeon Hayes (Delilah Fultonová)