Zendaya získává nominaci na Emmy

Zendaya získává nominaci na Emmy

2.8.2020 21:28


Před pár dny byly zveřejněny nominace Emmy. Mezi nimi se umístil i seriál Euforie, mimo jiné s nominací na nejlepší herečku v dramatickém seriálu pro Zendayu.


Jako by to bylo včera, kdy byl seriál Euphoria s herečkou Zendaya v hlavní roli poprvé uveden na HBO. Tato show, která byla odvysílaná v červnu roku 2019, ukradla srdce mnoha divákům. Seriál je o 17leté Rue, která bojuje se závislostí na drogách a zároveň běžnými i neběžnými problémy dospívajících. Před pár dny získal seriál Euforie šest nominací Emmy, které si rozhodně zaslouží.

Mimo jiné, svou vůbec první Emmy nominaci za nejlepší herečku v dramatickém seriálu získala za svůj mimořádný výkon teprve 23letá Zendaya. Známá herečka zareagovala na svou nominaci příspěvkem na Instagramu:

Ve své kategorii bude soutěžit s dalšími talentovanými herečkami jako je Jennifer Aniston (The Morning Show), Olivia Colman (The Crown), Jodie Comer, (Killing Eve), Laura Linney (Ozark), a Sandra Oh (Killing Eve).

I jen samotná nominace je neskutečným úspěchem a věřím, že všichni fanoušci tohoto seriálu budou Zendaye a dalším nominovaným za seriál Euforie držet palce. Další nominované na cenu Emmy si můžete prohlédnout na v našem přehledovém článku. Všechny nominace pro seriál Euphoria si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách Emmy.

Která herečka v kategorii nejlepší herečka v dramatickém seriálu podle Vás zvítězí?


Jít na Euphoria | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře