S19E10: Fecal Matters

S19E10: Fecal Matters

CZ 18.1.2021 3 220 000 22 minut


Město zasáhne chřipková sezóna, ale Peter ani jednou neonemocní, a proto ho nemocnice požádá o to, zda by se na chvíli nestal zdravotním bratrem. Peter by nemocnici rád pomohl, ale začne nad tím váhat, když zjistí, že je tu hospitalizován jeho odvěký nepřítel Ernie Velké kuře. Brian si otestuje své DNA a zjistí, že je z části kočka.

Základní info:

Režie: Mike Kim, Dominic Bianchi
Scénář: Artie Johann 
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Family Guy(Griffinovi)

Tento americký animovaný televizní seriál Setha McFarlanea je o jedné (ne)normální rodině žijící ve smyšleném městě Quahog na Rhode Islandu. Taťkou je Peter Griffin a jeho rodinku tvoří manželka Lois, tři děti a chytrý cynický pes s alkoholickými sklony.

USA | 1999 | Pauza
vysílání
20 sezón | FOX | 23 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Peter Griffin), David Boat (Rupert), Jennifer Tilly (Bonnie Swanson), Seth MacFarlane (Tom Tucker), Patrick Warburton (Joe Swanson), Mike Henry (Cleveland Brown), Seth MacFarlane (Glenn Quagmire), Seth MacFarlane (Brian Griffin), Seth MacFarlane (Stewie Griffin), Seth Green (Chris Griffin), Mila Kunis (Meg Griffin), Alex Borstein (Lois Griffin), Mike Henry (Bruce), Seth MacFarlane (Elmer Hartman), Alex Borstein (Tricia Takanawa)