Devatenáctá série Family Guye odstartuje 350. dílem, který se zaměří na malého Stewieho

Devatenáctá série Family Guye odstartuje 350. dílem, který se zaměří na malého Stewieho

5.9.2020 11:27


Hned na začátku devatenácté řady nás čeká epizoda, skrze kterou tvůrci oslaví celkem 350 dílů celého seriálu. A tato epizoda se nezaměří na nikoho jiného na na Stewieho.


Seriál Family Guy je tu s námi už od roku 1999, přičemž ten se přes počáteční neúspěchy nakonec dočkal až devatenácté série, která odstartuje na konci tohoto měsíce. Její první díl s názvem Stewie's First Word bude zároveň 350. epizodou celého seriálu. Toto jubileum si tvůrci nemohli nechat ujít, a proto nás čeká díl především o Stewiem. Popis epizody si můžete přečíst níže.

Stewie konečně řekne své první slovo, které je však sprosté. Když se kvůli tomu začnou všechny ostatní matky vyhýbat Lois, tak ta se pokusí zjistit, kdo ho to naučil.


(Čeká nás další porce pořádné zábavy? Foto: FOX)

S příchodem nové série se však pojí jeden nemilý fakt, a to ten, že Clevelanda Browna, souseda rodiny Griffinových, již nebude dabovat Mike Henry, jenž se této postavě věnoval už od začátku seriálu. Nicméně u popisu první epizody stojí, že Cleveland je i nadále dabován Mikem Henrym. Pokud je to pravda, tak pravděpodobně půjde o epizodu, která byla vytvořena dříve, než herec oznámil, že se role vzdává.

Těšíte na začátek nové série, nebo vám přijde, že Family Guy už mele z posledního?


Jít na Family Guy | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře