Poslední díl sedmnácté řady vzdá poctu zesnulému Adamu Westovi

Poslední díl sedmnácté řady vzdá poctu zesnulému Adamu Westovi

20.4.2019 10:15


V letošním finále si zavzpomínáme na zesnulého Adama Westa, podle kterého by měla být pojmenována quahogská škola. Kromě toho se Brian rozhodne kandidovat na post starosty.


Už ve druhé řadě seriálu Family Guy nám byla představena postava starosty Quahogu, která dostala jméno podle legendárního představitele Batmana, herce Adama Westa (a ten ho navíc sám i mluvil). S Adamem Westem jsme se však museli v červnu roku 2017 rozloučit, protože zemřel leukémii, nicméně v seriálu jeho postava vystupovala i nadále, protože ji herec přednamluvil.

Nyní, téměř dva roky od Westovi smrti, se Family Guy zaměří právě na tohoto herce a vzdá mu poctu tím, že po něm pojmenuje místní střední školu, kterou navštěvují například Chris, Meg či Neil. V současné době se quahogská střední škola jmenuje po známé herci Jameso Woodsovi, který se v seriálu také objevoval.


(Adam West byl podivný, ale všichni ho měli rádi. Foto: FOX)

S návrhem přejmenování místní střední školy přijde Brian, který se díky tomuto veřejností podporovanému návrhu rozhodne kandidovat na dosud neobsazenou pozici starosty. Jeho konkurentem se však stane Quagmire, jeho odvěký nepřítel.

V letošním finále Adam West High tedy dojde k plno zajímavým věcem, které posunou příběh zase o něco dál.

Zdroj článku: Spoiler TV


Jít na Family Guy | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře