S01E10: Leaving Los Angeles

S01E10: Leaving Los Angeles

CZ 13.6.2017 230 000 42 minut


S Rainerem to jde stále z kopce dolů a když zmizí, tak se ho Paige vydá hledat. Alexis se dozvídá špatné zprávy a snaží se pomstít Rachel. Jake se nakrátko vrací do LA a Paige s ním mluví o svých citech. Jordan se snaží vyřešit problém s Barrettem Hopperem, ale šokující událost překazí jeho plán. Nina uspořádává tiskovou konferenci, na které se projednává Rainerovo zhroucení, ale vše je přerušeno nečekaným příchodem.

Základní info:

Režie: Elizabeth Allen Rosenbaum

Scénář: Melissa Carter

Hrají: Bella Thorne (Paige Townsen), Carter Jenkins (Rainer Devon), Charlie DePew (Jake Salt), Georgie Flores (Cassandra Perkins), Niki Koss (Alexis Glenn), Keith Powers (Jordan Wilder), Pepi Sonuga (Tangey Turner), Perrey Reeves (Nina Devon), Shawn Christian (Alan Mills), Tom Maden (Adam), Nathan Stewart-Jarrett (Barrett Hopper), Katelyn Tarver (Rachel Davis), Aynsley Bubbico (Orly Teicher)

Foto: Freeform

Promo k dvouhodinovému finále:

Thumbnail Play icon
 • mon123456987
  mon123456987 10.9.2017 | 23:19:57

  seriál mě děsně zaujal. nemůžu se dočkat nové serie!

 • Raya
  Raya 13.7.2017 | 22:57:28

  Takovýhle konec by byl ok, kdyby byla potvrzena další série. Pokud další nebude tak to úplně znehodnotí celý seriál, protože tohle není otevřený konec, tohle je žádný konec, absolutně žádné uzavření. Nehledě na to, že o zdaleka nedošlo ke scéně, která byla hned na začátku v pilotu.

 • Car
  Car 6.7.2017 | 21:58:45

  nemam rada takove neurcite konce :-/ a docela me nastvalo ze nepraskl ten romanek mezi Jordanem a Ninou, a taky by me zajimalo kdo odkragloval toho nechutneho novinare ale asi Nina nebo ten jeji exboyfriend, nicmene jsem zvedava zda bude druha serie, jako tenhle serial nema zrovna nejaky super kvality ale mozna by se hodilo to vysvetlit


Famous in Love(Vzhůru ke hvězdám)

Obyčejná vysokoškolská studentka Paige se dokáže prosadit v hollywoodském trháku. Nejenom, že se teď musí naučit jinak žít, ale také jí budou dělat problémy i její herečtí kolegové, se kterými naváže vztah.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Bella Thorne (Paige Townsen), Shawn Christian (Alan Mills), Vanessa A. Williams (Ida Turner), Tom Maden (Adam), Perrey Reeves (Nina Devon), Pepi Sonuga (Tangey Turner), Keith Powers (Jordan Wilder), Carter Jenkins (Rainer Devon), Charlie DePew (Jake Salt), Georgie Flores (Cassandra Perkins), Niki Koss (Alexis Glenn), Claudia Lee (Billy London-Schwartz),