Jordan Wilder

Jordan Wilder

Keith Powers Sezóny 2 2017 - 2018


Hvězda Hollywoodu a Rainerův nejlepší přítel.

Jordan měl už od mala problémy s jeho matkou Brandy Michaels. Nikdy se o něj moc nestarala, takže se musel starat sám o sebe. Když byla Brandy zneužívána svým přítelem, tak ho Jordan nechtěně zabil. Tuto vraždu na sebe vzala Brandy a strávila pět let ve vězení. Jordan si změnil jméno z Jordy Michaels na Jordan Wilder a začal nový život bez Brandy.

Celou svou kariéru založil na historce, že nikdy neměl rodinu a jeho matka zemřela, když byl malý. Avšak když byla jeho matka propuštěna z vězení, začala ho vydírat a vymáhala z něj peníze, jinak řekne pravdu. S touto záležitostí Jordanovi pomohla Nina Devon, která Brandy nechala zatknout.

Jordan a Rainer Devon byli nejlepší přátelé, ale pohádali se kvůli Tangey Turner. Ta chodila s Rainerem, ale podváděla ho s Jordanem. Jejich rivalita nadále pokračuje i během začátku natáčení, avšak nakonec si oba promluví a udobří se. Rainer nakonec Jordanovi povolí, aby měl vztah s Tangey, která je pro něj už minulostí. Avšak co Rainer neví je, že Jordan tajně spí s jeho matkou Ninou.

Locked Jordan ztvárňuje postavu Eda Kahna, bývalého přítele August Roch.

Foto: Freeform
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!