Paige Townsen

Paige Townsen

Bella Thorne Sezóny 2 2017 - 2018


Mladá vysokoškolská studentka, jejíž život se změní poté, co získá hlavní roli v Hollywoodském trháku Locked.

Paigein život se změní poté, co získá hlavní roli August Roch ve filmové adaptaci knižní série s názvem Locked. Během chvíle se tak z obyčejné studentky stane hollywoodská celebrita. Paige se ale chce i nadále věnovat studiu na vysoké škole, takže musí přijít na to, jak tyto dva světy zvládat současně.

Paige bydlí v bytě se svými kamarády Cassie a Jakem. Ti společně navštěvují univerzitu California Metro. Oba jsou jejími nejbližšími osobami, avšak Jake doufá, že by mohl být i něco víc.

Během natáčení filmu se Paige sblíží se svým hereckým kolegou Rainerem, mezi kterými to postupně začne jiskřit. Vychází i s ostatními herci, její jedinou rivalkou je Alexis, která Paige stále neuznává jako herečku. Nicméně, jak se její vztahy s herci prohlubují, vzdaluje se svým nejlepším přátelům Cassie a Jakeovi. Už spolu netráví tolik času, na povrch vyplavou jejich skryté problémy a už spolu nechtějí ani bydlet. Paige však nic nevzdává, a snaží se své přátelé získat zpátky. Nakonec se musí rozhodnout, zda své city obrátí směrem k Jakeovi nebo k Rainerovi, ale zároveň nechce ve svém životě ztratit ani jednoho.

Foto: Freeform
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!