Rainer Devon

Rainer Devon

Carter Jenkins Sezóny 2 2017 - 2018


Přitažlivý slavný herec, který ztvárňuje hlavní mužskou roli v Locked. On a Jordan jsou nejlepšími přáteli, nicméně je to přátelství velmi komplikované.

Rainer je synem slavné filmové producentky Niny Devon. Svého otce nikdy nepoznal, ale podle Niny šlo o člena štábu, který dělal kaskadéra. Avšak postupně se Rainer dozvídá, že to vše může být lež.

Někdy před začátkem produkce filmu Locked se Rainer a Jordan pohádají, protože se Jordan vyspal s Rainerovou přítelkyní Tangey. Když se dozvěděl, že Jordan bude také součástí Locked, musel se hodně přemáhat, aby to přijal. Rainer byl přítomen během konkursů na hlavní ženskou roli a hned, když uviděl Paige, tak věděl, že ona bude tou pravou pro roli i pro něj. Ve filmu Locked ztvárňuje hlavní mužskou postavu Noaha Griera.

Rainer je velmi okouzlující a milý muž, který je odhodlaný uspět jako herec. Avšak je známý i jako záletník, protože už pobláznil spoustu dívčích srdcí. Rainer má rád zábavu, ale dokáže být i velmi ledabylý a spontánní. Jeho největšími zálibami jsou surfování a baseball.

Foto: Freeform

Rainer Devon je:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!