Tangey Turner

Tangey Turner

Pepi Sonuga Sezóny 2 2017 - 2018


Popová hvězda, která je ve vztahu s Jordanem Wilderem.

Tangey je popová zpěvačka, jejíž manažerkou je její matka Ida Turner. Ta kontroluje každý aspekt Tangeyiny kariéry, každý výběr písničky a neustále Tangey kritizuje. Tangey bez svolení její matky začne zpívat country písničky, což Idu vytočí a snaží se donutit Tangey s tím skončit. To nakonec vyústí ve vyhození Idy z postu Tangeyina manažera.

Tangey nějakou dobu randila s Rainerem Devonem, ale zároveň měla tajný vztah s Jordanem Wilderem. Když jejich vztah praskl, Rainer a Jordan se pohádali, což způsobilo spoustu drama a napětí. V průběhu času se Rainer smíří s tím, co se stalo, a dovolí Jordanovi a Tangey spolu chodit. Uvědomuje si, že on a Tangey se k sobě nehodí. Tangey tak začne oficiálně chodit s Jordanem.

Tangey začala i s hereckou kariérou, když byla vybrána, aby ztvárnila roli čarodějky Leily ve filmu Locked. Nakonec však došlo k přeobsazení této role. To zanechalo na Tangey negativní dopad, protože tisk o ní začal psát, že byla vyhozena, protože neumí hrát a její country písničky také nejsou povedené. Dokonce začala přicházet o své fanoušky. Tangey si začala uvědomovat, že to bez manažera nezvládá, proto přijme svou matku Idu zpátky, neboť je jediná, kdo jí může pomoct.

Tangey je jedinou hlavní postavou, která se nevyskytuje v knižní předloze Famous in Love, ale byla vytvořena speciálně pro seriál.

Foto: Freeform

Tangey Turner je:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!