S03E14: Shattered

S03E14: Shattered

0 9.3.2022 5 550 000 43 minut


Tým pronásleduje násilníka, který je na válečné stezce a chce najít svoji expřítelkyni, která mu chce nadobro utéct. A Jess se Sarah plánují společnou dovolenou snů.

Základní info:

Režie: Lisa Demaine
Scénář: Elizabeth Rinehart
Herci: Julian McMahon (Jess LaCroix), Alexa Davalos (Kristin Gainesová), Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Miguel Gomez (Ivan Ortiz), Terry O'Quinn (Byron LaCroix), Jennifer Landon (Sarah Allenová), Toby Hemingway (Harley Ross), Jennifer Regan (Kate Adamsová), Derrick Williams (Darian Johnson), Valisia LeKae (Jade Johnsonová), Chris Grant Wenchell (Arson Gallegos), Tommy Nohilly (detektiv Casey), …

Foto: CBS
  • Lex Luthor
    Lex Luthor 9.3.2022 | 19:29:42

    Tak tohle si Jess nezasloužil měli mu nechat otevřená zadní vrátka a měl odjet na dovolenou. Zemřel však mimo obrazovku takže je tu šance, že mohl jít do utajení a jeho smrt fingovali je to však velmi malá šance.


FBI: Most Wanted

Zvláštní jednotka FBI, která se zaměřuje na vyhledávání těch nejhledanějších zločinců. Celý tým, který funguje jako tajná vládní jednotka, vede agent Jess LaCroix.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
5 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Fedna Jacquet (Charlotte Gainesová), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), Julian McMahon (Jess LaCroix), YaYa Gosselin (Tali LaCroixová), Dylan McDermott (Remy Scott), Kellan Lutz (Ken Crosby), Taylor Cooper (Zadie), Jennifer Landon (Sarah Allenová), Terry O'Quinn (Byron LaCroix), Miguel Gomez (Ivan Ortiz), Caroline Harris (Cora Loveová), Lorne Cardinal (Nelson Skye), Nathaniel Arcand (Clinton Skye)