S05E07: Rendition

S05E07: Rendition

0 3.4.2024 42 minut


Zločinecké komando vyráží do akce poté, co jsou čtyři detektivové zastřeleni během výměny vězňů před restaurací v New Jersey. Mezitím Remy bojuje s tím, že má Coreyho za spolubydlícího.

Základní info:

Režie:
Scénář:
Herci: Dylan McDermott (Remy Scott), Shantel VanSanten (Nina Chaseová), Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Edwin Hodge (Ray Cannon), …

Foto: CBS


Thumbnail Play icon


  • Lex Luthor
    Lex Luthor 6.4.2024 | 16:55:08

    Klučina si na konci jen tak přeskočí plot a objeví se u šéfa kde se celá jeho ochranka, jako zázrakem najednou vypaří následně se tam pak zjeví Remi v čele komanda, které se taky vzalo odněkud až na závěr celkem ok díl a synoveček si za Remiho peníze bude cestovat po světě aby se někde našel dobře si to vymyslel.


FBI: Most Wanted

Zvláštní jednotka FBI, která se zaměřuje na vyhledávání těch nejhledanějších zločinců. Celý tým, který funguje jako tajná vládní jednotka, vede agent Jess LaCroix.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
5 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Fedna Jacquet (Charlotte Gainesová), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), Julian McMahon (Jess LaCroix), YaYa Gosselin (Tali LaCroixová), Dylan McDermott (Remy Scott), Kellan Lutz (Ken Crosby), Taylor Cooper (Zadie), Jennifer Landon (Sarah Allenová), Terry O'Quinn (Byron LaCroix), Miguel Gomez (Ivan Ortiz), Caroline Harris (Cora Loveová), Lorne Cardinal (Nelson Skye), Nathaniel Arcand (Clinton Skye)