Další změna ve složení týmu

Další změna ve složení týmu

21.7.2022 18:25


Zločinecké komando FBI neustále mění své složení. Z původních členů zůstala už jen Hana. A Sheryll, pokud se vrátí z mateřské. A ve čtvrté řadě se seznámíme s dalším novým agentem.


Seriál FBI: Most Wanted musí od začátku hodně spoléhat na silné příběhy, protože tahounem seriálu nemohou být jeho hlavní herci, kteří tu s námi nikdy moc dlouho nepobydou. Od začátku vysílání jsme se museli rozloučit s agenty Clintonem Skyem a Kenny Crosbym. A nejhorší ztrátou pro nás bylo úmrtí velitele Jessa LaCroixe.

Místo nich jsme přivítali jejich náhrady, kteří do týmu dobře zapadli. A na konci minulé, třetí řady jsme mohli naposledy vidět dalšího z agentů, agenta Ivana Ortize. Ten v předposledním díle odjel do Kalifornie, aby se staral o svého nemocného otce. Připadalo nám, že se jedná pouze o dočasnou absenci Ortizova představitele, herce Miguela Gomeze, na pár dílů, ale bylo oznámeno, že se jedná o definitivní odchod. Co za jeho odchodem stálo nevíme. Bylo řečeno, že byl vyškrtnut/sám odešel z „kreativních důvodů“.


(Ztráta Ortize bude znatelná, Foto: CBS)

Bylo nuceno tedy vytvořit novou postavu a člena týmu. Novým přírůstkem seriálu se stal herec Edwin Hodge. Ten po zrušení letošní jarní novinky, lékařského seriálu Good Sam, kde měl hlavní roli, tak okamžitě našel náhradu. V našem seriálu bude hrát agenta Raye Cannona a měl by se objevit hned v premiérovém díle čtvrté řady.

Kromě Good Sama si Hodge zahrál hlavní role v seriálech Jack & Bobby a Six. Důležité opakující role měl také v seriálech Boston Public, Mental, Cougar Town, Chicago Fire a Secrets & Lies. Objevil se ale i v mnoha filmech. Jako jediný herec se objevil ve všech třech dílech Purge – Očista jako Dante Bishop. Kromě toho jste ho mohli zaregistrovat v Hra na vraha, Noc je ještě mladá, Rudý úsvit: Nová krev, Bumblebee či The Good Neighbor.

(Nahradí ho Edwin Hodge, Foto: CBS)


Jít na FBI: Most Wanted | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!