Jess už zná svého náhradníka

Jess už zná svého náhradníka

30.1.2022 18:00


V týdnu jsme vás informovali o odchodu Jessa LaCroixe z pozice velitele jednotky. Není tomu ani pár dní na to a už víme, kdo ho nahradí. Bude to charismatický herec Dylan McDermott.


Herec Julian McMahon se rozhodl ze seriálu odejít a tým tak ve 14. díle přijde o svého velitele. Jak jsme psali už v předchozím článku, seriál tak bude potřebovat novou vůdčí osobnost, herce, který zvládne seriál utáhnout.

Tvůrci podle všeho přemýšleli stejně a z našeho pohledu zvolili opravdu vynikající náhradu. Novým velitelem se stane 60letý herec Dylan McDermott.

Je známý rolí právníka a šéfa právnické firmy, Bobbyho Donnella, v právnickém seriálu The Practice, za kterou vyhrál Zlatý glób a nominaci na cenu Emmy. Také si zahrál ve čtyřech řadách (první, druhé, osmé a deváté) hororového antologického seriálu American Horror Stories. Můžete si ho také pamatovat jako poručíka Cartera Shawa z seriálu Dark Blue nebo krátkověkých Hostages a Stalker. A nedávno získal nominaci na cenu Emmy za účinkování v miniseriálu Hollywood. Vloni se stal hlavní postavou v první řadě Law & Order: Organized Crime, kde hrál hlavního padoucha. Postava byla tak oblíbená, že herec podepsal exkluzivní smlouvu na návrat v dalším osmidílném příběhu ve druhé řadě. To by vám mohlo říct, jak skvělý herec Dylan a že, alespoň my, mu dáme v našem seriálu šanci.

(V seriálu Law & Order: OC ho fanoušci zbožňují v každém díle. Věříme, že stejný um prokáže i v našem. Foto: NBC)

Prozatím ještě nevíme, jak se bude nový velitel jmenovat a jakou bude mít minulost či charakter, ale už můžeme prozradit, že poprvé se s ním seznámíme v 17. díle, který bude mít premiéru někdy v dubnu.

Dáte Dylanu McDermottovi šanci? Nebo skončíte s odchodem Jessa?


Jít na FBI: Most Wanted | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!