V crossoveru se s námi rozloučil Kellan Lutz

V crossoveru se s námi rozloučil Kellan Lutz

4.10.2021 19:45


Na začátku sezóny jsme mohli vidět třídílný crossover mezi třemi seriály FBI. A v něm jsme se sice seznámili s mezinárodním týmem a novým členem Zločineckého komanda, ale také jsme se bohužel museli rozloučit s jednou hlavní postavou. A to s agentem Kenny Crosbym.


Herec Kellan Lutz patřil od počátku mezi hlavní obsazení seriálu FBI: Most Wanted. Hrál agenta Kenny Crosbyho jakožto člena Zločineckého komanda FBI.

Agent Crosby v první části crossoveru pomáhal agentce Maggie Bellové. Během zásahu ho veterán, který kdysi s Kenem sloužil v armádě, postřelil a on potřeboval okamžitou lékařskou pomoc. Operace nebyla vůbec jednoduchá a dlouhou dobu se nevědělo, jestli přežije. Nakonec se ale podařila a Crosby se z nejhorší dostal. Jelikož byly následky střelby vážné a do práce by se nemohl dlouhou dobu vrátit, rozhodl se odjet do Oklahomy za rodiče, kde se chce zotavit.


(Crosbyho už vedle Jessa neuvidíme, Foto: CBS)

Odchod potvrdil hned po vysílání crossoveru i samotný představitel, Kellan Lutz, na svém Instagramu. Herec to nemá momentálně jednoduché, protože mu v minulém roce zemřela jeho prvorozená dcera.

Neobyčejná noc! A ano, viděli jste správně. Crosby nebude na čas honit padouchy. 2020 nebyl pro nikoho jednoduchý. Pro mě začal ztrátou mé první dcery, málem mé manželky, a mimo jiné i obou prarodičů; a to vše uprostřed světové pandemie, která znemožňovala podporu od mé rodiny a přátel. Po mnoho hodinách modlení a přemýšlení jsem se nelehce rozhodl přestěhovat moji rostoucí rodinu zpět do Kalifornie, aby mohla moje dcera vyrůstat s prarodiči, tetami, strýci, bratranci a sestřenicemi.

Lutz poděkoval tvůrci Dicku Wolfovi, stanici, UniversalTV a jeho štábu a kolegům:

Jednu věc, kterou jsem slyšel znova a znova, když jsem se k této práci upsal, je, jak moc jsou seriály Dicka Wolfa rodinné, a ono to bylo stoprocentně pravda. Podporovali mě v úzkých a slavili se mnou moje úspěchy a já budu navždy věčný za vše, co pro mne udělali. Tenhle seriál mi bude chybět, moji kolegové, produkce a především má postava, Kenny Crosby, která je pojmenována po mém dědečkovi, kterého jsem právě loni ztratil. Ale jsem s tím smířený a vím, že jsem se kvůli rodině správně rozhodl. Věřím, že Crosby na vás v budoucnosti znovu vyskočí, ale pro teď – Crosby končí. Vám všem fanouškům přeji mnoho lásky!!!!!

Zdroj článku. Deadline


Jít na FBI: Most Wanted | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře