V dubnu nás čeká další velký crossover

V dubnu nás čeká další velký crossover

13.2.2023 9:32


Seriály FBI patří mezi desítku nejsledovanějších seriálů na amerických televizích a dominují úterkám na CBS. Proto není divu, že nás čeká další crossover mezi všemi třemi seriály. Kdo se už nemůže dočkat, zapište si do kalendářů datum 4. dubna.


Neohrožené týmy FBI ze seriálu FBI, FBI: International a FBI: Most Wanted spojí síly v akčně nabitém tříhodinovém crossoveru 4. dubna na stanici CBS. Bude se jednat o druhý crossover mezi těmito seriály. První crossover se vysílal 21. září 2021 a započaly se tím nové sezóny těchto seriálů – pro FBI: International šlo dokonce o premiérový díl. Stejně jako u prvního crossoveru zavede nový případ agenty i přes oceán do Evropy.

(Těšíte se na nový crossover?, Foto: CBS)


Výkonný více prezident vysílání na CBS Enterntainment a CBS Studios ke crossoveru řekl:

"Na základě toho, že FBI nadále dominují úterní večery, jsme nadšeni, že můžeme odměnit naše oddané fanoušky touto speciální tříhodinovou globální crossover událostí, která podruhé spojí tyto tři hrdinské – a oblíbené – týmy. Náš crossover, který se bude vysílat 4. dubna, bude nepřetržitým napínavým zážitkem, který diváky zapojí způsobem, jakým to dokáže pouze svět „FBI“ Dicka Wolfa.


Jít na FBI | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!