Všechny tři seriály ze světa FBI prodlouženy o další řady

Všechny tři seriály ze světa FBI prodlouženy o další řady

13.4.2024 12:00


Fanoušci seriálů ze světa FBI se můžou radovat. Všechny tři seriály se totiž vrátí na obrazovky v příští seriálové sezóně. A diváci hlavního seriálu FBI se můžou radovat trojnásob, jelikož byl rovnou prodloužen až do deváté řady.


Stanice CBS se rozhodla obnovit všechny seriály ze světa FBI – FBI, FBI: Most Wanted a FBI: International – do další seriálové sezóny 2024–2025. Všechny tři seriály se vysílají v úterním nočním bloku stanice, takže očekáváme, že to tak bude i příští rok.

K oznámení prezidentka CBS Entertainment, Amy Reinsebach, řekla:

Úterní svět FBI je mocná síla, se kterou je třeba počítat v našem hlavním vysílacím čase. Dick Wolf a talenty, které vidíme před kamerou a za kamerou ve všech třech seriálech nadále poskytují špičkové vyprávění, strhující akci a intriky, které neustále přitahují oddanou fanouškovskou základnu během několika sezón. Jsme natěšeni, co nám přinese příští sezóna u všech těchto hrdinských týmů.

A kromě toho, že nám bylo FBI prodlouženo na sedmou řadu, FBI: Most Wanted na šestou řada a FBI: International na čtvrtou řadu, tak bylo rozhodnuto, že se vlajkový seriál FBI bude minimálně vysílat až seriálové sezóny 2026–27, tzn. byl prodloužen až do deváté řady.

(Jste rádi za všechna prodloužení?, Foto: CBS)

Zdroj článku: Variety


Jít na FBI | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!