Fear the Walking Dead: První pohled na třetí sérii aneb již jsme viděli první tři díly

Naše redakce měla tu příležitost vidět první tři díly třetí řady Fear the Walking Dead, a proto vám v následujícím článku začátek této série představíme. Pochopitelně se budeme vyhýbat všem spoilerům.

Xavik
19.5.2017

Nová řada seriálu Fear the Walking Dead, která začne na začátku června, odstartovala skutečně netypicky, tedy v porovnání s předchozími sériemi. První tři díly byly netypicky akční, obsahovaly několik šokujících událostí a skutečně nás mile překvapily.

Začátek naváže ihned na události, kterých jsme se dočkali na konci řady předchozí. Nick, Luciana a další lidé byli zajati na hranicích armádou, která na nich dělá „experimenty“. Pohraniční stráž brzy chytí i Travise, Madison a Aliciu, kteří po Nickovi pátrali. Díky tomu se tak rodina konečně sejde.

(Foto: AMC)

Ve třetí sérii nás čekají dvě skutečně zajímavé linky. Rodina Clarkových začne pobývat na ranči Jeremiaha Otty, který společně se svými syny Troyem a Jakem tvoří nové trio postav. Nutno přiznat, že všechny tři nové postavy jsou sympatické a za úvodní díly se dokázaly patřičně předvést. Druhá dějová linka sleduje Victora Stranda, který se z hotelu vydá za starým známým, který má ve svém vlastnictví vodní přehradu.

Už během prvních tří dílů dojde k několika šokujícím událostem, mezi které například patří jedno usmrcení chodcem, které je na poměry Fear the Walking Dead skutečně děsivé a brutální. Ranč Jeremiaha Otty je příjemnou změnou pro seriál – skupina konečně nebude trávit svůj čas ve velkých komunitách, ale na farmě podobné té ze druhé řady The Walking Dead. Máme se skutečně na co těšit.